fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W ostatnim czasie o Liamie Paynie można byłoby napisać książkę. O Jego karierze w One Direction, rozpoczęciu solowej kariery, związku z Cheryl Cole i Jego synku. Liam po prostu w ostatnim czasie zaczął odsuwać się od najbliższej rodziny, co bardzo nas zmartwiło. Całe szczęście, pamiętał o jednej rzeczy.

Pamiętał o swoim synku (Bear), który wczoraj skończył roczek! Liam wstawił urocze zdjęcie z malutką rączką Bear’a i podpisał równie pięknie:

Nie mogę uwierzyć mój mały mężczyzna kończy dzisiaj roczek, gdzie uciekł ten czas? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin synku jesteś moim światem.

Cieszymy się, że chociaż artysta pamiętał o pierwszych urodzinach swojego synka. Chcielibyśmy aby spędzał z Nim i Cheryl więcej czasu i mamy nadzieję, że zdjęcie nie było tylko na pokaz i za chwilę wszystko wróci do nie do końca dobrej normy.

Trzymamy kciuki i my też życzymy wszystkiego najlepszego dla malutkiego Bear’a! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X