fbpx


Hailey i Justin Bieber, Meghan Trainor i Daryl Sabara, a także Miley Cyrus i Liam Hemsworth – ostatnie miesiące to wysyp małżeństw wśród celebrytów! W programie Live! with Kelly & Ryan Liam Hemsworth zdradził, jaka jest dla niego największa zaleta małżeństwa z Miley. Ciekawi? Czytajcie dalej!

Każda osoba będąca w związku – szczególnie tym małżeńskim – ma pewne ulubione rzeczy z tym związane. Nie inaczej sprawa ma się z Liamem Hemsworthem – aktor podzielił się ze światem największą dla niego zaletą małżeństwa. Gwiazdor wystąpił w programie Live! with Kelly & Ryan 8 lutego i zdradził, że… Miley przejęła jego nazwisko!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Liam powiedział, że wokalistka nazywa się teraz Miley Rae Hemsworth, jednak zawodowo nadal będzie używać starego nazwiska i występować jako Miley Cyrus. To właśnie ta decyzja żony jest dla niego największą zaletą małżeństwa!

“Mówiąc szczerze, myślę, że była to najlepsza rzecz z tego wszystkiego. Nie prosiłem jej, żeby przejęła moje nazwisko, ale potem sama powiedziała: “Nie, oczywiście, że będę nosić Twoje nazwisko”. To niesamowite.”

Powiedział Liam. Dodał także co nieco w związku z decyzją o małym ślubie:

“Oboje uważamy, że cała ta sprawa jest kłopotliwa. Wiemy, co do siebie czujemy, ale chcieliśmy zrobić coś prostego i naturalnego, wyłącznie z najbliższą rodziną. To był naprawdę miły dzień. Wyjątkowo specjalny.”

Jesteśmy całkiem zaskoczeni faktem, że Miley przejęła nazwisko po Liamie – ciężko będzie się do tego przyzwyczaić 🙂

Całą wypowiedź aktora zobaczycie poniżej:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X