fbpx


W sierpniu pojawiła się informacja, że Disney myśli o tym, by stworzyć aktorską wersję „Małej syrenki”. Kilka dni później do mediów przedostała się wiadomość, że Zendaya (znana m.in. z „Taniec rządzi” czy „Spider-Man: Homecoming”) rozważana jest w roli Arielki. Dzisiaj atmosfera została podsycona jeszcze bardziej, ponieważ do filmu może zostać zaangażowana także Lady Gaga!

Disney, Mała Syrenka, 1989

Stefani Germanotta (Lady Gaga) szybko podbiła rynek muzyczny, zaczynając od takich hitów jak „Just Dance” czy „Poker Face”. Piosenkarka znana jest z częstych metamorfoz i kolejnych prób szokowania fanów odważnymi kreacjami. Można było ją zobaczyć w stroju zrobionym z pluszaków, plastikowych piłeczek czy z przyozdobioną choinką na głowie. Ostatnimi czasy Lady Gaga postanowiła rozwinąć swój talent i spróbować sił przed kamerą. Zobaczyć ją mogliście w serialu „American Horror Story: Hotel” czy najnowszym filmie „Narodziny gwiazdy”.


Okazuje się, że to nie jedyne wyzwania, jakie stawia przed sobą piosenkarka! W Internecie pojawiły się informacje o tym, że Gaga miałaby wcielić się w jedną z głównych ról w planowanym przez Disneya filmie „Mała Syrenka”. Animowaną wersję bajki na pewno wszyscy kojarzycie, zatem po wielkim sukcesie „Pięknej i Bestii” z Emmą Watson było pewne, że wytwórnia sięgnie po kolejny znany tytuł. Lady Gaga rozważana jest do roli Urszuli, czyli starej, otyłej czarownicy, która podstępem ukradła głos Arielki, by stać się człowiekiem i wyjść za księcia Eryka.

Jeśli te informacje stałyby się potwierdzone, to z pewnością moglibyście oczekiwać musicalu na najwyższym poziomie. Zarówno Zendaya, jak i Gaga mogą się pochwalić dobrą grą aktorską i mocnym głosem. Data premiery filmu nie została jeszcze podana. Chcielibyście zobaczyć jak Lady Gaga radzi sobie z klasykiem Disneya? My bardzo 😀

Autor: Rafał
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X