fbpx


Lady Gaga wspiera swoją koleżankę-artystkę Cardi B, podążając za oskarżeniami ludzi, którzy twierdzą, że raperka nie zasłużyła na nagrodę Grammy. Hejterzy tak dokuczali Cardi, że aż dezaktywowała konto na Instagramie.

Źródło: rap-up.com

Gaga i Cardi B poznały się na tegorocznej gali Grammy, nawet pozowały razem, więc nie powinno nikogo dziwić, że autorka hitu “Bad Romance” wstawiła się za raperką. “Trudno jest być kobietą w tej branży” – napisała Gaga pod zdjęciem dwójki artystek na Twitterze. “Tak ciężko pracujemy z powodu braku szacunku, aby stworzyć sztukę. Kocham cię Cardi, zasługujesz na swoje nagrody, świętujmy twoją walkę, podnieś ją i szanuj, jesteś odważna”.

Cardi dezaktywowała swój profil na Instagramie dzień wcześniej, po nienawiści ze strony krytyków, którzy chcieli, aby Offset dołączył do niej na scenie i tych, którzy czuli, że debiutancki album raperki “Invasion of Privacy” nie zasługuje na nagrodę.

“Ciężko pracowałam nad moim albumem” – powiedziała od czasu skasowania wideo, które zostało przechwycone przez konto Music News Facts na Twitterze. “Pamiętam zeszłego roku, kiedy nie wygrałam z płytą Bodak Yellow i wszyscy mówili: Cardi została zlekceważona. Czemu tegoroczna wygrana jest problemem?”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X