fbpx


Przedstawiciel grupy BTS przekazał, że boysband wykonujący k-pop robi sobie przerwę! W końcu chyba każdy się zgodzi, że zasłużyli na odpoczynek. Okazuje się jednak, że wolne będzie bardzo krótkie.

Przedstawiciel BTS powiedział w rozmowie z “The Associated Press”, że siedmioosobowa grupa idzie na zasłużone wakacje. Niedawno ogłoszono, że BTS będzie miało dłuższą przerwę, ale te informacje zostały zdementowane. Nie będzie to długa przerwa, a zaledwie krótki urlop, by naładować baterie i zebrać siły.

“Powszechnie doniesiono, że BTS robi sobie przerwę. Wyjaśniając, BTS weźmie tylko krótkie, ale zasłużone wakacje” – przekazał przedstawiciel grupy w e-mailu. “Chcemy zapewnić wszystkich BTS ARMY, fanów, przyjaciół i media, że ​​grupa jest podekscytowana, że ​​wkrótce wróci na scenę z powodu zaplanowanej trasy koncertowej po stadionach (…)”.

Agencja Big Hit Entertainment z BTS potwierdziła, że ​​niedzielny koncert w Seulu był ostatnim zaplanowanym występem grupy, zanim członkowie zaczęli wakacje po raz pierwszy od debiutu w 2013 roku. Oficjalnie firma nie potwierdziła, kiedy dokładnie BTS zacznie ponownie występować. Witryna agencji informuje, że BTS ma wystąpić w Rijadzie, Arabii Saudyjskiej i Seulu dopiero w październiku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X