fbpx


“Król Lew” to ulubiona bajka dzieciństwa wielu z nas. Disney wypuścił pierwszy trailer filmowej wersji tego kultowego tytułu, która wejdzie na ekrany kin latem 2019 roku. Jedyne, co można powiedzieć w takim momencie, to… Hakuna Matata!

Nową wersję “Króla Lwa” można uznać za prezent z okazji 25 rocznicy premiery tej klasycznej bajki. Zadebiutowała ona w 1994 roku i została doskonale przyjęta przez krytyków i Akademię (otrzymała 2 Oscary i Złoty Glob!). Ten tytuł szybko zyskał miano kultowego – mało jest osób, które nie poznały wzruszającej historii małego lwa. Ta bajka zarobiła łącznie 968 milionów dolarów!

Zwiastun nowej odsłony wygląda zachwycająco! Zobaczymy tu dobrze nam znane postacie, a nawet konkretne kadry! Twórcy nowego “Króla Lwa” dobrze wiedzą, jak zagrać na sentymencie i emocjach – ten trailer to istny wyciskacz łez. Czujemy, że do kina będziemy musieli zabrać sporą ilość chusteczek! Zobaczcie sami:

 

Za kamerą nowej wersji stanął Jon Favreau (twórca “Iron Man”, “Iron Man 2”, “Szef”), który doskonale sprawdził się jako reżyser świetnie przyjętej “Księgi dżungli”.

W “Królu Lwie” będziemy mogli usłyszeć między innymi Donalda Glovera jako Simbę, Jamesa Earla Jonesa jako Mufasę, Beyonce jako Nalę, Chiwetela Ejiofora jako Skazę. W uwielbianą przez wszystkich parę, Pumbę i Timona, wcielili się Seth Rogen i Billy Eichner.

Fot. mat. prasowe

“Król Lew” wejdzie na ekrany kin już 19 lipca 2019 roku. Nie możemy się doczekać!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X