fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jeszcze kilka lat temu Konkurs Piosenki Eurowizji uznawany był za kicz i tandetę. To jednak zaczęło się zmieniać, konkurs ma coraz więcej fanów, a wydarzenie pozwala artystom stawiać pierwsze kroki w karierze. Tak było w przypadku kolejnej gwiazdy Young Stars Festival – Kristiana Kostova!

Foto: My Music

 

O 19-latku usłyszeli wszyscy na świecie, gdy trzy lata temu zgłosił się do Eurowizji. Początkowo nikt nie brał na poważnie startu chłopaka w tak wielkim wydarzeniu, jednak z czasem przekonali się o tym, że jego głos potrafi zaczarować publiczność przed sceną oraz przed telewizorami.

„Beautiful Mess” sprawiło, że Kristian zdobył drugie miejsce dla Bułgarii na Eurowizji w 2017 roku, a teraz wszyscy uczestniczy najgorętszego zakończenia lata mieli możliwość usłyszenia piosenkarza na żywo. Powiedzieć możemy jedno – to było naprawdę coś!

Foto: My Music

 

Piosenki w wykonaniu Kristiana Kostova zrobiły wielkie wrażenie na wszystkich! Aura, którą artysta potrafi stworzyć wokół siebie jest niesamowita i przeniknęła dosłownie każdy fragment sceny. To wydarzenie na pewno zostanie w pamięci wszystkich i chętnie będziemy do niego wracać.

Foto: My Music

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X