fbpx


Wiktoria Gąsiewska, znana aktorka z serialu Rodzinka.pl, partnerka Adama Zdrójkowskiego i po prostu bardzo wpływowa influencerka… została zhakowana na Instagramie! Nie wiemy, czy ona jest już tego świadoma, jednak dzisiaj wczesnym rankiem zobaczyliśmy dziwną nazwę Jej konta i wiadomość właśnie do Niej!

Nie trudno zauważyć, że konto Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie, jest bardzo popularne w polskim internecie. Prawie 450 tysięcy obserwatorów robi swoje! Jednak przyciąga uwagę również tych, którzy nie do końca są Jej fanami, bądź chcą się po prostu dorobić Jej nieszczęściem!

Po zdjęciu profilowym możemy zobaczyć pierwszą różnicę. Miniatura przedstawia postać mężczyzny przed laptopem, który od razu kojarzy się z postacią hakera. Oprócz tego imię i nazwisko zostało zmienione na pseudonim “nihat” oraz sama nazwa konta przyjęła dziwną, długą nazwę!

Co ciekawsze, haker wysłał również wiadomość do Wiktorii w postaci… Jej własnego InstaStory!

Nie jestem złą osobą. Właścicielko konta, napisz do mnie. Taką wiadomość możemy zobaczyć na InstaStory Wiktorii! W tle widać maskę kojarzącą się z grupą hakerską Anonymous. Czy jest to ktoś od nich – nie wiemy, jednak wiemy jedno. Haker stwarza wrażenie, jakby nawet nie znał Wiktorii osobiście, ale wykorzystał Jej duży zasięg i obserwatorów. Jak to się dalej potoczy? Okaże się pewnie w najbliższych godzinach.

 

AKTUALIZACJA!:
Obecnie konto Wiktorii zostało całkowicie usunięte z Instagrama.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X