fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Największy festiwal muzyczny dla młodzieży w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego! Często pytacie nas o to, czy będziecie mieli szansę spotkać się z ambasadorami festiwalu… Dzięki naszej niespodziance – Będzie mieli pewność, że tak!

W tym roku ambasadorami na Young Stars Festival będą Muserzy, czyli młodzi i zdolni ludzie, którzy nagrywają filmiki na Musical.ly – Kinga Sawczuk, Lena_Moonlight, Kamil Owczarek, Sonia Żugaj, Dominik Rupiński oraz Kamil Pieszko; a także znany YouTuber, którego pranki są jego znakiem firmowym – Dominik Łupicki.

Każdy z ambasadorów zrobi co w jego mocy, by 26 sierpnia zapadł Wam w pamięci już na długo! Wielokrotnie pytaliście nas, czy podczas festiwalu będzie możliwość spotkania się z ambasadorami. Teraz odpowiadamy wszystkim – Tak! Ambasadorzy będą starali się spędzać jak najwięcej czasu z uczestnikami festiwalu. Jednak jeżeli chcesz być pewny, że uda Ci się porozmawiać ze swoim ulubionym, koniecznie weź udział w naszym konkursie!

Już dzisiaj, na różnych portalach społecznościowych (Musical.ly czy też Instagramie) będziecie mogli znaleźć nagrania ambasadorów Young Stars Festival 2018 do piosenki  artysty występującego podczas tegorocznej edycji YSF. Wystarczy, że dogracie do niej swój duet, a następnie udostępnicie go z #youngstars! Jest o co się starać! Wybrane przez ambasadora osoby, będą mogły uczestniczyć w indywidualnym spotkaniu z nim! Meet&Greet z ambasadorami odbędą się oczywiście w dniu festiwalu, między godziną 15:00 a 17:00, co pozwoli szczęśliwym zwycięzcą spędzić czas sam na sam ze swoim ulubionym ambasadorem!

Konkurs potrwa do 27.07.2018, a liczba biletów jest ograniczona. Ich wyjątkowość podkreśla fakt, że są one nie do kupienia; Bilety można zdobyć tylko i wyłącznie w tym konkursie. Nie pozostaje zatem nic innego, jak nagrać wspaniały duet by pokazać wszystkim, co potraficie! 🙂 Żeby Was zainspirować, zobaczcie, jak z musical.ly poradziła sobie Sylwia Lipka!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X