fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wczoraj odbył się ostatni koncert z trasy Artura Sikorskiego! 18 Tour trwała dwa miesiące: rozpoczęła się 8 września koncertem w Krakowie, zaś wczoraj – 10 listopada – odbył się ostatni koncert w Lublinie. Mamy nadzieję, że byliście z nami i bawiliście się świetnie!

Całości trasy towarzyszyła magiczna liczba 18. Co ona oznacza? Przede wszystkim dorosłość artysty, ale również odmianę stylu Artura. Premiera krążka “18” miała miejsce 21 czerwca i to właśnie z nim związana była cała trasa koncertowa.

Artur dał łącznie 10 koncertów, a na liście były: Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Warszawa, Radom, Gdańsk, Katowice oraz Lublin. Co powiedział Artur przed pierwszym koncertem z tej trasy, kiedy zapytaliśmy go o samopoczucie? “Czuję trochę takie deja vu, bo to jednak te same koncerty można powiedzieć. Można powiedzieć, że to jest to samo tylko, że z nowym materiałem. Ja się trochę zmieniłem, dużo lepiej śpiewam, więc czuje się dużo lepiej przygotowany do tych koncertów, ale myślę, że będzie jeszcze lepiej w przyszłości.”

Za nami łącznie 10 koncertów, czyli 10 magicznych chwil dla każdego fana Artura! Byliście z nami? Jak Wasze wrażenia?

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X