fbpx


Rodzina Maca Millera ogłosiła stworzenie fundacji Mac Miller Circles Fund. W ramach jej otwarcia zorganizują koncert, z którego wszystkie dochody zostaną przeznaczone na rzecz funduszu. Na początku października podano informacje o dacie wydarzenia, teraz jednak wiadomo również, że wiele stron stworzy transmisje na żywo z koncertu, by fani na całym świecie mogli uczestniczyć w muzycznym pożegnaniu rapera. 

Koncert “A Celebration of Life” odbędzie w halloweenową noc (31 października) w Greek Theatre w Los Angeles. Na scenie pojawią się m.in.: hance the Rapper, Vince Staples, Travis Scott, SZA, Ty Dolla $ ign, Miguel, Anderson .Paak, Action Bronson, Schoolboy Q, John Mayer, Thundercat oraz Earl Bluza. “Wsparcie, którego doświadczyliśmy jest widoczne w tym niesamowitym składzie i jest świadectwem niewiarygodnego życia Malcolma. Jego ojciec, brat i ja jesteśmy niesłychanie wdzięczni wszystkim, którzy pracują nad tym koncertem, wraz z każdym fanem i każdym przyjacielem, którzy wciąż wspierają Malcolma i jego wizję. Był troskliwym, kochającym człowiekiem z uśmiechem, który mógł rozświetlić niebo oraz duszą, która mogła sprawić, że świat stawał się przyjemniejszym miejscem, a MMCF nadal będzie to robić” – ogłosiła w komunikacje prasowym matka rapera.

Wpływy z koncertu zostaną wykorzystane do wsparcia Mac Miller Circles Fund, który obsługuje finansowanie programów artystycznych dla młodzieży i różnych przedsięwzięć budowlanych. Darowiznę może przekazać każdy poprzez stronę internetową funduszu. Facebook, TIDAL, LiveXLive, Twitter, WAV i YouTube ogłosiły, że przeprowadzą transmisję na żywo z wydarzenia, które rozpocznie się już o 21:00 (czasu amerykańskiego).

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X