fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wczoraj ruszyła przedsprzedaż kolejnego numeru Young Stars News! Na okładce znalazł się nie kto inny, a sam SIKORSKI! Oprócz tego mnóstwo ciekawych artykułów, dodatków i mega szansa na zgarnięcie wyjątkowej nagrody!

Oprócz samej okładki, SIKORSKI udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział o sobie, koncertach, płycie Soon i wielu innych rzeczach! Dodatkowo w środku znajdziecie Jego MEGAPLAKAT, który dzieli z Marcusem & Martinusem! Oprócz wielkich plakatów, znajdziecie również kilka trochę mniejszych , na których również same gwiazdy: Tini, BTS czy na przykład CNCO.

Oprócz tego mnóstwo wywiadów i materiałów z polskimi jak i zagranicznymi gwiazdami takimi jak Zayn, Artur Sikorski, Smav, Dominik Rupiński czy Weronika Juszczak. Nie zapominamy również o gadżetach, któe tak bardzo lubicie! Tym razem to specjalnie przygotowane przypinki Young Stars – Możesz Więcej i Spełniaj Marzenia!

Najważniejszą informacją jednak jest to, że jeśli kupicie gazetę w przedsprzedaży, to macie szansę na zgarnięcie biletu na Young Stars On Tour!!! Nie wierzycie? Sprawdźcie sami 🙂

Premiera gazety w sklepach już 30 października! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X