fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W lipcu pisaliśmy o zbliżającej się epce od Alessi Cary, która na swoim Twitterze zapowiedziała, że co kilka tygodni będzie wypuszczać nowe utwory dopóki nie pojawi się cały mini-album. Pierwszego z nich – “Ready” – mogliśmy posłuchać 22 lipca, a od kilku dni dostępny jest już kolejny!


Cała epka będzie nosić nazwę “This Summer” i to właśnie do lata nawiązują dwa pierwsze kawałki, które zaprezentowała Alessia. W pierwszym (“Ready”) artystka opisuje swojego uczucie do pewnego chłopca, którym się przejmuje, pomimo tego, że on “nie jest na nią gotowy”. “Rozpalasz miliony pożarów tylko po to żeby sprawdzić co potrafią zrobić. Ale potem zamarzasz jak zimowy sezon w czerwcu. Jesteśmy tylko dziećmi próbującymi zrozumieć świat. Ty nadal jesteś tylko chłopcem, który boi się dobrej dziewczyny” – śpiewa w jednym z wersów. Liryczny klip do tej piosenki możecie obejrzeć niżej.Drugi z nich, czyli najnowszy utwór od Alessi Cary, “Rooting For You”, zaczyna się bardzo spokojnie. Dopiero później tak naprawdę się rozkręca i słyszymy skoczny bit oraz zremiksowany dźwięk saksofonu! “Dlaczego musisz być tak oziębły w ten letni czas?” – słyszymy w refrenie.
Od kilku dni dostępny jest też wstępny odsłuch całej epki “This Summer”, o czym Alessia poinformowała fanów na Instagramie. Znajdziemy tam takie utwory jak “Ready”, “What’s on Your Mind?”, “Like You”, “Okay”, “Rooting For You” i “October”. Premiery spodziewamy się 5 września!


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X