fbpx


Na taką informację czekały wszystkie dziewczyny, chociaż wiele już spodziewało się tego mistrza! Kolejną gwiazdą na Young Stars Festival 2019 będzie Bartek Kaszuba! Artysta 24 marca rozpoczyna swoją trasę koncertową, jednak w międzyczasie pojawi się również na warszawskim Torwarze!

Bartek ma na koncie debiutancką płytę, praktycznie całą wyprzedaną trasę koncertową MY on tour i oczywiście mnóstwo fanów, którzy wspierają go na każdym kroku! Jego utwory i klipy sięgają kilkuset tysięcy wyświetleń każdy, co tylko świadczy o wyjątkowości Jego projektów!

Ten młody, ale bardzo uzdolniony artysta na pewno porwie wszystkich fanów podczas #YSF2019, na którym po prostu nie może Was zabraknąć! Za 10 dni (22 marca) o 16:00, rusza sprzedaż biletów, a wydarzenie jest już aktywne od dłuższego czasu! Zapraszamy Was do dołączania i sprawdzania wszystkiego na bieżąco!

Link do wydarzenia -> Young Stars Festival 2019!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X