fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

My dopiero się rozkręcamy! Trzecia z rzędu gwiazda, to znany wszystkim młodym ludziom w Polsce… ARTUR SIKORSKI! Utalentowany młody człowiek, który sam tworzy i prezentuje to później na żywo, przed tysiącami osób! Tak samo będzie na #YSF2019!

Artur Sikorski to pierwsza polska gwiazda, która na 100% zagości na naszym festiwalu. Nie jest oczywiście ostatnią osobą z naszego kraju, jednak to on otwiera tę zacną listę gości!

Przypominamy, żebyście dołączali do naszego wydarzenia, które już pokazało mega zainteresowanie – ponad 2,2 tysiąca osób na start ogłaszania gwiazd! LINK DO WYDARZENIA -> YOUNG STARS FESTIVAL 2019!

Start sprzedaży biletów -> 22 marca o godzinie 16:00. Czyli do startu sprzedaży pozostał już niecały miesiąc! Do tego czasu poznacie już wszystkie gwiazdy i ceny biletów! My już nie możemy się doczekać! 😍

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X