fbpx


O koncertowym powrocie Sylwii Lipki mówi się od dłuższego czasu. Po płycie „Szklany Sen” z 2016 roku Sylwia uraczyła fanów albumem „Fala”. Płyta odniosła ogromny sukces i już mamy wrażenie, że trasa koncertowa jest równie udana! Artystka ma za sobą już 12 z 17 koncertów z trasy „Na Fali”. W miniony weekend padło na Toruń i Poznań

W Toruniu Sylwię powitał przykry komunikat, dotyczący jej ścianki, która miała nie zawisnąć -. Nie próbujcie sobie nawet wyobrazić tych smutnych oczu! Na całe szczęście ekipa z My Music potrafi wyjść z najgorszych opresji. Udało się!

Poznań absolutnie zaskoczył swoją frekwencją. Na koncercie pojawiło się ponad pół tysiąca fanów, a klub u Bazyla pękał w szwach! Niespodziankę zrobiła także sama Sylwia, która podczas koncertu w stolicy wielkopolski, pokazała nową stylizację – Widać, ze się świetnie w niej czuje. Tutaj, tylko u nas, zobaczysz młodą wokalistkę w innym wydaniu!

Sylwia podczas ostatnich koncertów pokazała, że jest w świetnej formie, a wręcz nabiera jej z każdym dniem coraz więcej! Już w przyszłym tygodniu w niedzielę spotkamy się ponownie na wyprzedanym koncercie Sylwii Lipki w Zielonej Górze. Do zobaczenia „Na Fali”!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X