fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Już za niecały tydzień będziemy mogli zagrać w nowe dzieło DONTNOD, a mianowicie Life Is Strange 2. Jest to młodzieżowa gra, która jest dostępna na PS4, Xbox One, PC itd. Kacper Zenderowski w swoim artykule na Fandoms postanowił podzielić się z nami nowymi informacjami na temat gry. Jakie jest jego zdanie na temat kolejnej części? O tym przekonacie się za chwilę!

W dwójce, miejsce Max Caulfield, oraz Chloe Price zajmą dwaj bracia – Sean oraz Daniel Diazowie. Na skutek przykrego incydentu, w którym ginie ojciec chłopców. Są oni zmuszeniu opuścić Seattle i udać się w długą podróż. W pierwszej części Life Is Strange czymś wyróżniającym się była możliwość cofania czasu. W tej części mamy do czynienia z mocą telekinezy, którą posiada Daniel.

Przez większą część czasu będziemy poruszać się Seanem. Decyzje, które będziemy podejmować, będą miały wpływ na zachowanie Daniela w późniejszym czasie. Starszy brat może mu więc dać dobry lub zły przykład. W drugiej części zobaczymy również Chrisa, znanego z “The Awesome Adventures of Captain Spirit” czyli darmowej gry, która miała nas trochę wprowadzić w klimat LIS2. Trudno ocenić, jaką odegra tam rolę. Zwłaszcza z tego powodu, że wydarzenia w TAAOCS dzieją się po Life Is Strange 2.

Wiele fanów serii, nie było zadowolonych z braku Max Caulfield, która można powiedzieć, że dała życie tej grze. Kacper skomentował to tak:

“Mimo braku Max i Chloe, wciąż liczę na pozytywny odbiór tej części gry. Bo pamiętajcie, że świat LIS nie skupia się głównie na życiu Max, tylko na poruszaniu życiowych problemów, uświadamianiu ludziom, że każda akcja może mieć pozytywne i negatywne konsekwencje, z którymi trzeba się liczyć.”

Czy ta część okaże się tak samo interesująca, jak poprzedniczka? Tego dowiemy się już 27 września, gdy swoją premierę będzie miał pierwszy epizod.

Więcej o nowościach związanych z Life Is Strange 2, przeczytacie w poście Kacpra, gorąco zapraszamy: http://fandoms.pl/332964/tydzien-do-premiery-life-is-strange-2-sprawdz-co-nowego

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X