fbpx


Jak już na pewno wiele osób, które oglądały Słodkie Kłamstewka wie, w 2019 roku ma pojawić się spin off serialu. Znamy też już obsadę i wiemy, że na pewno wystąpią tam dwie dobrze nam znane aktorki: Sasha Pieterse, serialowa Alison DiLaurentis, i Janel Parrish jako Mona Vanderwaal.

O wielu informacjach na ten temat wspomniał w swoim artykule Kacper Zenderowski :

Główna producentka Spin-offu Marlene King, zdradza, że fani nie będą musieli czekać długo na odpowiedź dotyczącą Emison, tak jak czekali na ujawnienie tożsamości “A” czy “A.D“. “W pilocie dowiecie się, dlaczego Alison jest tutaj w Oregonie. Co się dzieje z nią i Emily” – zdradziła King. Dodaje także, że “dowiemy się, dlaczego Mona zostawiła swój sklep z lalkami we Francji”.

14 Maja pojawił się pierwszy oficjalny trailer, który możecie zobaczyć tu:

Alison miała się przeprowadzić do Oregonu, aby szukać nowej pracy na uniwersytecie jako nauczycielka. Nikogo tam nie zna, jednak nagle pojawia się Mona przy jej drzwiach wejściowych. W trailerze są pokazani również nowi aktorzy a na końcu słyszymy słowa takie jak: “Someone is about to snap – and kill“. Możemy być więc pewni, że akcja będzie toczyła się wokół morderstwa lub zaginięcia jednej z osób. W końcu jest to na podstawie Słodkich Kłamstewek. Jednak pomimo tego, Pretty Little Liars: The Perfectionists może być tak samo interesujący i wciągający jak sam oryginał!

Jak twierdzi Marlene, producentka, o wiele łatwiej jest połączyć przeszłość bohaterki, która nie pożegnała się w serialu w przyjaznych warunkach. W tym wypadku była to Mona, która została pokazana w ostatnim odcinku, gdy pilnowała Alex i Mary Drake w swoim własnym domu dla lalek. Ciężej było więc z Alison, która miała Emily i dzieci. Niestety Shay Mitchell nie mogła wystąpić w serialu ze względu chociażby na to, jak dużo czasu musiałaby na to poświęcić. Mógłby to być dla niej problem i obciążenie aby zagrać w tej produkcji. Jednak mówi, że będzie wspierać serial z całego serca i będzie jego ogromną fanką!

Więcej o tym możecie poczytać w artykule Kacpra: http://fandoms.pl/330079/pilot-perfekcyjnych-wyjasni-dlaczego-alison-zostawila-emily

Jak myślisz, czy uda się twórcą zrobić tak dobry serial, jak oryginał? Będziesz oglądać?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
X