fbpx


„Fantasy Island” to serial z 1977 roku, o którym już od 4 lat się mówi, że zostanie przeniesiony na ekrany kin. Od zeszłego tygodnia napływają kolejne informacje o projekcie. Wiadomo już, kto wcieli się w główną rolę oraz kto wyreżyseruje film. Kogo jeszcze jednak będziecie mogli zobaczyć na ekranie?

Źródło: ABC

Serial opowiadał historię właściciela wyspy na Pacyfiku. Za odpowiednią opłatą pan Roarke oferuje turystom możliwość spełnienia wszystkich marzeń – nie tylko tych dobrych, ale również złych. Produkcja doczekała się aż 7 sezonów. Niedawno w Internecie pojawiły się nazwiska, które będziecie mogli zobaczyć na ekranie. Wiadomo już, że głównego bohatera, czyli właściciela Fantasy Island zagra Michael Peña (znany m.in. z filmu „Ant-men i Osa”) oraz że w jednego z gości na wyspie wcieli się Dave Bautista („Strażnicy Galaktyki Vol. 2” jako Drax).

Kolejną dobrą informacją jest fakt, że całość wyreżyseruje Jeff Wadlow, który wcześniej wyreżyserował „Kick-Ass 2” oraz „Prawdę czy wyzwanie”. Najlepszą jednak wiadomością jest to, że do grona gwiazd dołączy na pewno Wam dobrze znana – Lucy Hale! Aktorkę możecie kojarzyć z serialu „Pretty Little Liars”, który zdobył fanów na całym świecie. Wszyscy razem z bohaterkami szukali złowrogiego –A oraz wciągali oddech, gdy kłamczuchy musiały na własną rękę walczyć ze złem. Aktorka za rolę w tym serialu otrzymała aż 7 nagród Teen Choice Awards oraz dwie nagrody People’s Choice.

Źródło: ABC Family

Po sukcesie serialu każda z aktorek poszła w swoją stronę, jednak Lucy nie zwalnia tempa, dalej stawia na aktorstwo i gra w kolejnych produkcjach. Tylko w tym roku zagrała już w dwóch filmach: „Ziomalki” oraz „Prawda czy wyzwanie”. Pierwszy z nich powstał pod skrzydłami Netflixa i opowiada o ostatnich tygodniach grupki przyjaciółek w liceum, drugi natomiast jest horrorem i nową interpretacją gry, którą na pewno znacie i często wykorzystujecie na imprezach. Do swojego dorobku Lucy może doliczyć także główną rolę w serialu „Life Sentence”, który opowiada historię młodej dziewczyny, do której życie się uśmiechnęło i wygrała walkę z chorobą.

Lucy Hale jest nazywana nowym objawieniem świata filmowego. Jej szczery uśmiech oraz gotowość do pracy sprawiają, że jest zapraszana do kolejnych projektów. Tym razem jednak aktorka będzie musiała zmierzyć się z całkowicie nową rolą. Wcześniej grała przede wszystkim siebie, czyli pozytywną nastolatkę. Teraz będzie musiała zmienić swoje nastawienie, ponieważ „Fantasy Island” ma być przede wszystkim filmem fantasy. Czy Lucy sobie poradzi? Trzymamy za nią mocno kciuki. 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X