fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Chyba każdy z nas ma swojego crusha. Niezależnie od tego, czy jest to ktoś ze szkoły, czy całkowicie oddalona gwiazda kinowa, to nie potrafimy się opanować i ciągle o niej myślimy i do niej wzdychamy. Nawet gwiazdy tak mają! KJ Apa w rozmowie zdradził, kto skradł jego serce w młodości!

Okazuje się, że to Jessica Alba jest crushem, który skradł serce aktora, gdy ten był jeszcze nastolatkiem. Gwiazda “Riverdale” spowiadała się podczas rozdania nagród Teen Choice Awards 2019 w Hermosa Beach, gdzie świeciło słońce, a gwiazdy rozlewały herbatę!

Foto: Chelsea Lauren / Shutterstock

Ale tak głęboko, jak jego uczucia mogą biec do Jessiki, jego wiedza o życiu osobistym gwiazdy nie jest tak ogromna. Pochodzący z Nowej Zelandii aktor nawet nie wiedział, że Alba jest już po ślubie i ma troje dzieci. Ale to nie wystarczyło, aby zniechęcić gwiazdę.  Ścieżki dwóch celebrytów też prawie się skrzyżowały. Alba była również obecny na Teen Choice Awards. “Jak tam moje włosy?” – KJ żartował, słysząc o jej obecności.

Foto: Steve Granitz / WireImage

Nie jest jasne, czy był w stanie spotkać się z pięknością z “Fantastycznej Czwórki”, ale jeśli tak, nie ma wątpliwości, że Alba byłaby pod wrażeniem jego stylowego zestawu. Gwiazda CW przyszła na czerwony dywan ubrana w stylu lat 80., ubierając garnitur od Marni i Davida Yurmana. I oczywiście nosił klasyczne rude włosy Archiego Andrewsa.

Foto: Kevin Mazur / Getty Images

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X