fbpx


Kim Kardashian i Kanye West spędzili niedzielny poranek w towarzystwie potężnego chóru gospel i przywieźli całą rodzinę, aby wspólnie cieszyć się oryginalną muzyką. Nawet ich dzieciom spodobała się muzyka i razem z Kanyem tańczyły do rytmu. 

Choć Kardashian napisała na Twitterze, że ona i jej dzieci brali udział w próbie na “niedzielną służbę”, to chór, który wystąpił dla rodziny Kardasian-West, zabrzmiał bezbłędnie i był gotowy na występ w kościele. Dodatkowo Kim umieściła kilka fragmentów występu grupy na jej Instagramowym Story. W pokoju skąpanym w neonowo-fioletowym blasku, West przechadzał się po pokoju i często dołączał do śpiewaków.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Baby Chi! 😭😍

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

W pewnym momencie fani mogą usłyszeć, jak dziecko bełkotliwie mówi: “Dada!”, gdy jej ojciec kiwa głową w rytm. Z czasem idzie w ślady Westa, wstaje i tańczy do muzyki. Może to być nowa tradycja dla Kardashianów i ich dzieci, ponieważ później Kim napisała, że ​​wydarzenie było “super inspirujące” – i może stać się cotygodniowym spotkaniem całej rodziny.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X