fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Specjalny odcinek, który miał być prezentem dla fanów oraz otwarciem platformy HBO MAX, miał pojawić się 27 maja, ale już od dawna wiadomo, że jest to termin nierealny ze względu na ciągle rozwijającą się epidemię koronawirusa. Kiedy więc aktorzy wrócą na plan, by nagrać odcinek specjalny?

Nowy epizod miał być nagrywany z udziałem publiczności, zatem nikogo nie powinno dziwić, że twórcy wstrzymali pracę, by nie dopuścić do zarażenia nie tylko aktorów, ale także pracowników planu zdjęciowego i widzów. Nikt na szczęście nie porzucił całkowicie pomysłu nowego odcinka “Przyjaciół”, a plany zostały jedynie przesunięte w czasie. Wszyscy liczą, że tytułowym przyjaciołom uda się spotkać jeszcze w trakcie lata.

Liczymy, że uda się nakręcić specjalny odcinek przed końcem lata – jeśli gwiazdy będą nam sprzyjać, ruszymy wówczas z produkcją. Uważamy, że wartością samą w sobie jest obecność publiczności, która doświadczy na żywo ponownego spotkania szóstki przyjaciół. Dlatego nie chcieliśmy realizować epizodu w pośpiechu, w formie telekonferencji, z sześcioma kwadracikami i aktorami siedzącymi w swoich kuchniach i sypialniach” – zdradził Bob Greenblatt, szef WarnerMedia Entertainment.

Na chwilę obecną staramy się jednak spoglądać w przyszłość z optymizmem i zrealizować odcinek w konwencjonalny sposób. Myślę, że będzie on wart czekania. Byłoby cudownie wystartować z odcinkiem pierwszego dnia funkcjonowania HBO Max. Ale z drugiej strony, jeśli przesuniemy premierę na jesień, publiczność będzie miała na co czekać” – dodał Bob. Niestety nikt odgórnie nie ma wpływu na epidemię, więc pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje i liczyć, że w wakacje uda się nagrać wszystkie sceny.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X