fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars Festival 2018 zbliża się wielkimi krokami! Do tego wielkiego wydarzenia pozostały niecałe trzy miesiące! Niesamowite emocje, mnóstwo osób i gwiazd! Czasami jednak zdarzają się sytuacje, na które nawet my nie mamy wpływu. Tak jest w również w przypadku Mackenzie Ziegler.

Kenzie na swoim Instastory wydała oświadczenie, że nie wystąpi na sierpniowej trasie koncertowej z Bars and Melody oraz z Johnnym Orlando. Potwierdzamy również informację, że niestety to samo tyczy się również naszego wydarzenia Young Stars Festival 2018, na którym nie zobaczymy Mackenzie Ziegler. Jak informuje artystka, jest to spowodowane “nieprzewidzianym konfliktem harmonogramów” co jak rozumiemy, powoduje nałożenie się innych koncertów, wydarzeń czy po prostu jakichś innych planów Kenzie, których wcześniej nie uwzględniła, zgadzając się na występ w Polsce podczas #YSF2018.

Te osoby, które zakupiły bilety na spotkanie M&G z Kenzie, mogą je oczywiście zwrócić w miejscu zakupu biletu!

Żałujemy, że tak się stało, ale niestety nie mieliśmy i nie mamy na to wpływu. Możecie być jednak pewni, że nie zostawimy tego tak po prostu i w zamian za Kenzie, postaramy się sprowadzić dla Was inną gwiazdę, na Jej miejsce! Sprawdzajcie YoungStars.pl codziennie aby być na bieżąco!

My teraz wracamy do odliczania dni i do zobaczenia na festiwalu! 🙂 Pamiętajcie rownież, że możecie jeszcze kupić ostatnie bilety na stronie eBilet.pl! 🙂

Dołącz do tysięcy osób na największym młodzieżowym festiwalu w Polsce!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X