fbpx


41. Gala Kennedy Center Honors została wyemitowana w stacji CBS w środę (26 grudnia), a podczas niej Kelly Clarkson złożyła hołd jednej z nagrodzonych – Rebie McEntire, wykonując jej hit “Fancy”. Sprawdźcie, jak sobie poradziła!

W klipie przesłanym przez Kennedy Center możecie zobaczyć i usłyszeć jak Clarkson śpiewa do miękkich, jak i ciężkich dźwięków melodii, a McEntire klaskał i wiwatował z publiczności. Piosenkarka również niedawno nagrała piosenkę “Never Enough” na płytę The Greatest Showman: Reimagined.

Krajowa uroczystość artystyczna Kennedy Center Honors odbyła się już 2 grudnia, a jej gospodarzem była Gloria Estefan. Inni artyści, którzy otrzymali ten tytuł w tym roku to: Cher, pianista Philip Glass i saksofonista jazzowy Wayne Shorter. Lin-Manuel Miranda, reżyser Thomas Kail, choreograf Andy Blankenbuehler i dyrektor muzyczny Alex Lacamoire również otrzymali wyróżnienia. 

Foto: Scott Suchman

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X