fbpx


Kehlani odpowiada hejterom! Oskarżają oni piosenkarkę o to, że ta zrobiła sobie operacje plastyczne! Kehlani z kolei utrzymuje, że to kwestia jej odpoczynku od kariery…

Complex

Kehlani ostatnio ma się bardzo dobrze. Młoda wokalistka zrobiła sobie przerwę od tworzenia muzyki i zajmuje się przede wszystkim odpoczynkiem. Ma to też duży wpływ na jej wygląd! Wypoczęta Kehlani promienieje i widać to na jej zdjęciach. Hejterzy uważają jednak, że zmiany w wyglądzie wokalistki to nie zasługa wakacji, ale… operacji plastycznej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

keeping in good spirits. happy friday 🧡

Post udostępniony przez @ kehlani


Nic dziwnego, że piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. LMAO nigdy nie zrobiłam sobie operacji plastycznej. Nie planuję tego. Wyglądam inaczej, ponieważ jestem ZDROWA. – napisała Kehlani na swoim Twitterze. – W końcu porządnie wypoczęłam, nie jestem w trasie. Usunęłam wszystkie kolczyki i poświęcam wiele uwagi pielęgnacji mojej skóry. Mam mniej stresu.

Niezależnie od tego, czy Kehlani zrobiła sobie operację czy nie, my jesteśmy zdania, że mimo wszystko odpoczynek z pewnością dobrze wpływa na wokalistkę! Jak pisaliśmy jakiś czas temu, Kehlani bardzo ciężko pracowała i ta przerwa jest dla niej wymarzonymi wakacjami od tworzenia muzyki i tras koncertowych.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X