fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Katy Perry jest już ponad spór, który kiedyś miała z Taylor Swift, o czym opowiedziała w “The Ellen Show”. Dwie piosenkarki poprawiły to, co zaczęło się jako “nieporozumienie”, później nastąpiła wymiana miłych gestów i gałązek oliwnych – całkiem dosłownie. Gwiazda popu opowiedziała również otwarcie  o swoim związku z Orlando Bloom.

Perry podarowała symboliczną winorośl przed trasą Swift “Reputation Tour” w maju zeszłego roku, co skłoniło je do ponownego rozpoczęcia rozmowy. “A potem zaczęliśmy się widywać, a ja po prostu podeszłam do niej i powiedziałam: Cześć, jak się masz?” – zdradziła piosenkarka. “To tak, jakbyśmy miały ze sobą wiele wspólnego. Prawdopodobnie na świecie jest tylko 10 osób, które łączą te same rzeczy. Pomyślałam: Powinnyśmy naprawdę być przyjaciółmi i dzielić się naszymi mocnymi i słabymi stronami oraz naszymi wyzwaniami”.

Nie tylko ulżyło jej ponowne nawiązanie kontaktu ze starą przyjaciółką, ale także było to dojrzałe, aby dawać przykład młodszym fanom, których, jak powiedziała Perry, także uczestniczyli w tej wojnie między piosenkarkami. Kolejnym dojrzałym momentem w życiu Perry jest jej związek z narzeczonym Orlando Bloomem, o którym opowiedziała podczas swojego pierwszego występu w serii od czasu ich zaręczyn.

“Nie dbam o trening” – powiedziała stanowczo. “A on mówi: Chodźmy ćwiczyć! Chodźmy na jogę, gorącą jogę!”. DeGeneres powiedziała, że ​​postanawia nie angażować się w modne ćwiczenia, ale najważniejsze, że Perry czuje się dobrze.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X