fbpx


Grupa K-pop WJSN chce, aby ludzie zatrzymali się i uczestniczyli w ich magicznym karnawale w teledysku do nowego singla “La La Love”. Kawałek wydany jako główna ścieżka ich epki WJ Stay?  to dramatyczna popowa piosenka, która charakteryzuje się dźwięcznym wokalem i złożonymi przesunięciami tonalnymi. Podąża za wydaniami w zeszłym roku “Dreams Come True” i “Save Me, Save You”.

Nowy utwór w dalszym ciągu oddaje dedykację WJSN, znaną również jako Cosmic Girls, do odrębnej, połyskującej marki muzyki tanecznej, która rozwija się w efekcie błyszczących, inspirowanych stylem retro syntezatorów i dziwacznych wyborów produkcyjnych, takich jak prosty, lekko melodyjny, mówiący ton.

Źródło: Youtube.com / starshipTV

Urzekający teledysk do “La La Land” przenosi członkinie grupy na karnawał, w którym występują jako wykonawcy, tańcząc razem z klasycznym namiotem cyrkowym w tle, serwując watę cukrową cz wykonując akrobacje. Jest to nieco mniej inspirowane magią niż niektóre z ich innych teledysków, ale zachowuje eteryczną, fantastyczną stylizację, którą tworzyli w przeszłości.

WJ Stay? jest szóstą epką WJSN od początku w 2016 roku i zawiera łącznie siedem utworów, w tym “Ujung”, który został skomponowany przez Dawon. Raperka Exy jest uznawana za autorkę tekstów wszystkich utworów.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X