fbpx


Zwykle staramy się w święta zrobić naszym rodzinom zdjęcie. To jeden z niewielu momentów, kiedy wszyscy są w jednym miejscu i można ich złapać. Na Instagramie zadebiutowało świąteczne zdjęcie rodziny Kardashian-Jenner, które opublikowały cztery znane siostry. O dziwo, na zdjęciu brakuje kilku osób. Kogo dokładnie? Przeczytajcie poniżej!

Kardashian Christmas Card 2017, Foto: Eli Linnetz/kimkardashianwest.com

Zdjęcie świąteczne rodziny Kardashian-Jenner w 2018 roku wreszcie się pojawiło i brakuje kilku osób. Cztery siostry – Kim, Kourtney, Khloe i Kylie udostępniły świąteczne zdjęcie na swoich różnych kontach mediów społecznościowych w samą porę na Boże Narodzenie w poniedziałek (24 grudnia). Fotografia pokazuje, że ​​czworo rodzeństwa i różne dzieci Kardashianów zebrały się razem na kanapie w bieli i pełni świątecznej radości.

Brakuje jednak kilku kluczowych członków rodziny: matki Kris Jenner, siostry Kendall Jenner i oczywiście Kanye Westa. Kim Kardashian wyjaśniła nieobecności na Instagramie i Twitterze.

“BOŻE NARODZENIE 2018. W tym roku czekaliśmy do ostatniej chwili na zrobienie kartki” – podpisała zdjęcie. “Harmonogramy, które się zmieniają, sprawiły, że mój mąż był w mieście i poza domem, ale w dzień robienia zdjęcia w ostatniej chwili zdałam sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy razem, więc przyszły nam na spotkanie wszystkie nasze dzieci Kendall i moja mama, które rzuciły się na spotkanie po tym wydarzeniu, więc to jest to, co mamy! Najwięcej nas jak to możliwe! Od naszej rodziny dla Was: Wesołych Świąt.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X