fbpx


Dzięki tegorocznemu Young Stars Festival mogliście poznać m.in. Kaję Jabłońską. Nastolatka zdobyła główną nagrodę, a tym samym znalazła kolejnych fanów. Mimo osiągnięcia sukcesu dziewczyna nie planuje spocząć na laurach i od razu wzięła się do pracy! Czego możecie się spodziewać od Kai?

Dobry kontakt z ulubioną gwiazdą to podstawa. Dzięki niemu możecie być na bieżąco z informacjami. Przydatne są także media społecznościowe, które ułatwiają nawiązywanie takiego kontaktu. Facebook, Instagram, Snapchat, każdy z nich proponuje inne rozwiązania, jednak cel jest jeden – przekazanie wiadomości. Ostatnio na pytania fanów odpowiadał Jeremi Sikorski, a wczoraj napisaliście wielokrotnie do Kai Jabłońskiej.

Przypomnijmy, że Kaję mogliście poznać podczas ostatniego Young Stars Festival, gdzie wykonała „Runnin’ (Lose It All)” oraz „Beliver”. Jej głos oczarował całą publikę, a podczas występu wszyscy dobrze się bawili.

Źródło: Instagram/kajajablonska

Na Insta Story Kai padły pytania o ulubioną piosenkę czy datę kolejnego live’a. Jednak większość fanów pytała o jedną konkretną rzecz – kiedy pojawi się nowy singiel? Jak wiecie, Kaja jest niezwykle sympatyczną i miłą dziewczyną, więc nie potrafiła dłużej Was trzymać w niepewności. Zdradziła, że ostatnio już była w studiu i zajmowała się nową piosenką! To świetna wiadomość! Na tę chwilę nie wiadomo kiedy dokładnie usłyszymy utwór Kai oraz w jakiej stylistyce zostanie on utrzymany. Jednak jeśli stęskniliście się już za głosem Kai, to koniecznie wybierzcie się na Young Stars on Tour, gdzie młoda artystka wystąpi!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X