fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Gdy w Internecie pojawiła się informacja o tym, że Jonas Blue, Liam Payne oraz Lennon Stella mają zamiar połączyć siły w nowej piosence, każdy czekał na jej premierę. Utwór okazał się świetnym singlem na zakończenie wakacji, ponieważ opowiada o znajdowaniu swojej miłości. Teraz możecie zobaczyć teledysk do piosenki “Polaroid” oraz reżyserską interpretację teksu!

Singiel “Polaroid” pojawił się na początku października i od razu zyskał wiele wyświetleń. W serwisie YouTube.com wersja audio zyskała prawie 7 i pół miliona wyświetleń! Piosenka z udziałem Liama Payne’a i Lennony Stelli opowiada o przypadkowym spotkaniu nieznajomych podczas imprezy, którzy wpadają sobie w oko po zrobieniu zdjęcia polaroidem. W teledysku możecie zobaczyć wspaniałe ujęcia z Nowego Jorku oraz zbliżenia na Central Park, Grand Central Terminal czy panoramy wieżowców. Pośród nich występują piosenkarze oraz aktorzy grający poznającą się parę.

Teledysk przenosi romantyczną i taneczną opowieść dna ulice Nowego Jorku. Po tym, jak dwóch nieznajomych spotyka się na imprezie na dachu, oboje szukają siebie nawzajem w kultowych miejscach, a los sprawia, że ciągle się mijają. Na koniec udaje im się spotkać przy fontannie w Central Parku, gdzie poza nimi spotykają się także ich dzieci. Wniosek z krótkiego filmu jest prosty – jeśli jest Wam to pisane, to w końcu na siebie traficie i się zakochacie!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X