fbpx


Na ten dzień czekaliśmy chyba wszyscy! Już dzisiaj będzie miała miejsce premiera nowego kawałka od Remo, w którym pojawią się Artur Sikorski, TKM i Merghani. Czego możecie się spodziewać? Przeczytajcie poniżej!

Długo wyczekiwana piosenka “Jesteś w Nim” już dzisiaj ujrzy światło dzienne! Od początku roku wokół niej tworzono aurę tajemniczości, nie zdradzając jak brzmieć będzie cały utwór. Remo na swoim Instagramie napisał, że posłuchać piosenkę i obejrzeć teledysk będziecie mogli już o 17:00 na kanale Remo RemikMyMusic na Youtube.

Na Instagramie pojawiły się dwie zapowiedzi, w których możecie usłyszeć fragmenty piosenki. Remo opublikował także oficjalną okładkę singla, którą podpisał: „Miłość zmienia się w nienawiść, powtarzamy to bez granic. Nagle honor bierze górę nie umiemy porozmawiać, potrafimy tylko – ranić. #JestesWNim15.01.2019″.

Wiadomo także, że w teledysku zobaczycie znane twarze! Główną rolę w teledysku zagra Dominik Łupicki, czyli syn Rema. “Tradycyjnie już w klipie „Jesteś w Nim” tak jak w innych teledyskach, które są mocno osobiste a scenariusz wymaga cofnięcia się w czasie – główną rolę zagra Mój syn, Dominik Łupicki.” Na ekranach zobaczycie także: Mikołaja Hemmerlinga, Julitę Malinowską, Kacpra Szustaka oraz Hanię Jakubowicz.

Kto nie może się doczekać? 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pierwsza piosenka w tym roku🤘🏻 #tkm #merghani

Post udostępniony przez Artur Sikorski (@artur_sikorski)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X