fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ostatnio zapowiadaliśmy i mówiliśmy o czym ma być najnowszy youtube’owy projekt – Ekipa Young Stars. Już dziś o godzinie 17 na kanale Young Stars Team pojawi się pierwszy odcinek!

Będzie sporo śmiechu, dobrej zabawy i emocji związanych z rywalizacją, ponieważ tytuł pierwszego odcinka Ekipy Young Stars to 7 SEKUND CHALLENGE co od razu nasuwa na myśl popularną na YouTube grę, w której uczestnicy dostają różnego rodzaju zadania, na których wykonanie mają jedynie 7 sekund, co sprawia, że z pozoru proste czynności stają się niezwykle trudne do zrobienia w tak krótkim czasie, a przy próbach wykonania challengu jest zawsze mnóstwo emocji i śmiechu.

Jakie dostaną zadania? Czy poradzą sobie z ich wykonaniem i kto zwycięży w challengu? Jakie gwiazdy Young Stars zobaczymy w pierwszym odcinku? Sprawdźcie koniecznie wbijając na kanał Young Stars Team już dziś o 17.

Kolejne odcinki Ekipy Young Stars w piątki o 17!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X