fbpx


Pod koniec 2018 roku Justin Timerlake musiał odwołać część swojej trasy koncertowej z powodu problemów zdrowotnych – mogliście o tym przeczytać na początku grudnia. Na swoim Instagramie wokalista ogłosił jednak, że powraca na scenę!

Wygląda na to, że ze zdrowiem Justina wszystko powróciło do normy. W grudniu przez problemy ze zdrowiem zmuszony był przełożyć koncerty trasy Man of The Woods w Indianie, Filadelfii i Pensylwanii. Wokalista miał kontuzjowane struny głosowe i lekarze zalecili, aby na kilka tygodni zrezygnował ze śpiewu, aby miały czas się zregenerować i nie doprowadzić do poważniejszego problemu.

Wygląda na to, że te kilka tygodni odpoczynku przyniosły efekty! Justin Timberlake złożył swoim fanom życzenia noworoczne i przy okazji podzielił się doskonałą wiadomością – wraca na scenę! Ogłosił to tuż przed swoim koncertem w Waszyngtonie, mówiąc:

“Jesteśmy tu, wróciliśmy! Nie możemy się doczekać, jesteśmy podekscytowani!”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

And… we’re back. See you tomorrow DC! #MOTWTOUR

Post udostępniony przez Justin Timberlake (@justintimberlake)

Cieszymy się, że wokalista wrócił do pełni sił! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X