fbpx


Jeden z najbardziej znanych i lubianych muzyków naszych czasów, Justin Timberlake, obchodził ostatnio 38 urodziny! Nie wierzymy, jak czas szybko upływa – dopiero co występował w *NSYNC! Trzeba jednak przyznać, że artysta dobrze wie, jak świętować – spędził ten dzień ze swoją żoną, a później… na własnym koncercie!

Justin Timberlake w czwartkowy wieczór ogłosił: “Dzisiaj w Madison Square Garden będzie impreza!” – i rzeczywiście, była: muzyk jeden ze swoich koncertów z trasy “Man of The Woods” przemienił w obchody 38 urodzin! Trzeba przyznać, że 20 000 gości na imprezie urodzinowej to niezły wynik 😉

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Last night. Thank you guys 🙏

Post udostępniony przez Justin Timberlake (@justintimberlake)

W trakcie koncertu Justin powiedział: “Dzisiejsza noc jest wyjątkowa. Nie mam pojęcia, jak to wyszło, ale nie mógłbym wymyślić albo wymarzyć bardziej idealnego sposobu na spędzenie 38 urodzin: robiąc to, co naprawdę kocham, otoczony 20 000 przyjaciół, będąc w Madison Square Garden. Dziękuję Wam, Nowy Jorku!”

Później wszyscy zgromadzeni na koncercie odśpiewali Justinowi “Sto lat”! Następnie muzyk wzniósł za siebie toast, mówiąc:

“Nowy Jorku, tak bardzo Was kocham! Dziękuję za takie przyjęcie. Może jestem już stary, ale chrzanić to – to jeszcze nie koniec! Wasze zdrowie!”

Zazdrościmy trochę Justinowi tak doskonałych urodzin! Oby śpiewał jak najdłużej 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X