fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Justin Bieber i Hailey Baldwin legalnie związali węzeł małżeński w nowojorskim sądzie we wrześniu 2018 r., a następnie oficjalną ceremonię ślubną mieli w Bluffton w Południowej Karolinie, czyli prawie rok później. Teraz informują fanów, dlaczego ceremonia aż tak przesunęła się w czasie! Odcinek siódmy dokumentu

“Seasons” miał premierę w poniedziałek i jest dostępny dla subskrybentów YouTube Premium. Państwo Bieber szczegółowo opisali swoje plany weselne w najnowszym odcinku “Season”, który miał premierę w YouTube Premium. Hailey najpierw wyjaśnia, że ​​podczas gdy ona i Justin zgodzili się, żeby nie spieszyć się z planowaniem ślubu, uzgodnili również, że małżeństwo jest niezwykle ważne i muszą poważnie pomyśleć nad następnymi krokami.

“Chcieliśmy zamieszkać razem i nie wierzyliśmy w to, dopóki się nie pobraliśmy, więc legalnie się pobraliśmy” – mówi Hailey. “Przeprowadzka i wspólne życie, dzielenie się przestrzenią i dalsze uczenie się o sobie nawzajem, po prostu zdjęły presję przerażającej części małżeństwa.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

9.30.19 ❤️

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

Hailey przyznaje, że bycie panną młodą i poprowadzenie jej do ołtarza przez ojca było czymś, czego zawsze pragnęła – podobnie do tego, co przyznał Justin we wcześniejszym odcinku “Seasons” – częściowo dlatego nadal mieli formalny ślub. Ale Hailey mówi również, że chcieli zachować to małe miejsce (wstępne raporty mówiły, że było 154 gości) i ograniczono się do osób “bardzo zaangażowanych w podróż” i “nadal są częścią naszego codziennego życia.”

Podczas gdy Justin nie zbyt zaangażowany w planowanie ślubu – „Po prostu się pojawiłem” – mówi – Allison Kaye ze swojego zespołu kierowniczego ujawnia, że ​​Biebs powiedział, że chciał się ożenić w Bluffton po wizycie lata temu i pamiętał inną lokalizację. Justin był jednak pewien: stoły weselne nie wymagają dużych aranżacji kwiatowych. “Pomyślałem: Jak mamy jeść z tymi kwiatami na mojej cholernej twarzy?” – Justin żartuje.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X