fbpx


Wszyscy fani Justina i Hailey Bieber czekają na ich wesele – to z pewnością będzie spora uroczystość! Choć para wzięła już ślub cywilny, przed nimi jeszcze ceremonia w kościele i wesele z prawdziwego zdarzenia. 

Choć Justin i Hailey nieustannie pracują nad tym, aby w końcu wyprawić wesele, wydarzenie to ciągle jest przesuwane. Jesteśmy pewni, że uroczystość ta będzie dla nich niesamowicie ważna i oboje chcą, aby wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Nadchodzący rok z pewnością będzie dla nich przełomowy – para miała wziąć ślub kościelny jeszcze w styczniu, jednak nie są w stanie zrealizować tego planu. Wszystko przez nawał obowiązków.

Formalnie Hailey Baldwin i Justin Bieber są już małżeństwem, biorąc ślub cywilny. Jednak wszyscy fani wokalisty wiedzą, jak ważna jest dla niego wiara, dlatego prawdziwym przypieczętowaniem związku będzie dla niego ceremonia w kościele. Po tym wszystkim para szykuje wesele z prawdziwego zdarzenia. Niestety, wydarzenie to byli zmuszeni przełożyć przez nagromadzenie obowiązków – nie zdążyli przygotować wszystkiego na czas.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

very thankful ❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia państwa Bieber:

“Oboje cały czas nad tym pracują. Biorą pod uwagę kalendarze wszystkich swoich przyjaciół i rodziny, aby upewnić się, że w ten ważny dzień będą otoczeni ludźmi, których kochają. Tak naprawdę nie ma żadnego pośpiechu. Prawnie są już małżeństwem, ale oboje są bardzo podekscytowani wyprawieniem uroczystości razem z ich bliskimi.”

Jak myślicie, czy Justin i Hailey wezmą ślub kościelny i wyprawią wesele jeszcze w tym roku? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X