fbpx


Państwo Bieber od dłuższego czasu przygotowują się do ślubu kościelnego i oficjalnego wesela. Wygląda jednak na to, że organizacja tej uroczystości nieco ich przerasta – ponownie zmieniają jej plan!

Wszyscy fani Justina i Hailey Bieber z niecierpliwością czekają na kościelną ceremonię i duże wesele. Mimo tego, że para jest już formalnie małżeństwem – Justin i Hailey wzięli ślub cywilny we wrześniu 2018 roku – to oboje są bardzo wierzący i prawdziwym przypieczętowaniem związku będzie dla nich dopiero ślub kościelny, oczywiście zwieńczony weselem z prawdziwego zdarzenia. Okazuje się jednak, że organizacja tak dużej uroczystości wcale nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

very thankful ❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Perfekcyjne życie celebrytów i gwiazd w mediach społecznościowych daje złudzenie, że im wszystko idzie jak po maśle – przecież mają za sobą sztaby ludzi do pomocy. Jednak organizacja ślubu i wesela, a przede wszystkim zaplanowanie całości według swojej wizji, może przerosnąć nawet tak znane osoby! Justin i Hailey przekładali datę ceremonii już 3 razy!

Co więcej, po raz kolejny zmienili plan i koncepcję – wstępnie uroczystość miała odbyć się w Kanadzie, z dala od mediów. Jednak źródło magazynu People podaje, że młoda para kocha tropikalne miejsca i są w trakcie poszukiwań opcji właśnie takiego wesela! Ciekawi jesteśmy, czy w tym tempie uda im się wziąć ślub kościelny jeszcze w tym roku… 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X