fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W ostatnim czasie o Justinie więcej słychać nie ze względu na muzykę, tylko ze względu na to co robi na social mediach, z kim się teraz spotyka, czy jakie afery krążą wokół Niego. Tym razem dowiedzieliśmy się, dlaczego nie pracuje nad nowymi produkcjami muzycznymi!

#cupidmovie

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Dwa dni temu Instagramie Justina pojawił się ten rysunek, który od razu dał do myślenia. Tak samo hashtagi, które znajdują się na dole grafiki. I po chwili wszystko stało się jasne! Justin Bieber zagra w filmie! Może nie będzie go tam widać, gdyż będzie to film animowany o Kupidynie, czyli Bogu Miłości, ale właśnie temu głównemu bohaterowi artysta udzieli swojego głosu! Nieźle prawda? 😀

Fanki zachwycone są zachwycone i zgadzają się co do tego, że jest on idealnym kandydatem do tej roli, co potwierdza producent, którym jest manager Justina Scooter Braun!

Kiedy pokazałem projekt Justinowi, natychmiast chciał wziąć w nim udział! Na szczęście dla nas, podobnie jak Kupidyn, Justin wie sporo o miłości i figlach!

Takim żartem podsumował wszystko Scooter. Zgadzacie się z Nim? 🙂 Myślicie, że Justin to dobry wybór i da sobie radę z dubbingiem? My mamy wrażenie, że tak i że będzie to bardzo ciekawy film animowany!

Póki co nie znamy daty premiery, ale gdy ją poznamy – na pewno damy Wam znać!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X