fbpx


Na takie informacje czekało mnóstwo fanów Justina Biebera! Ich idol wraca z nową muzyką! Jak to sam napisał – szybciej niż myślimy! Zaskoczeni? My trochę tak, bo od dłuższego czasu słyszymy tylko o Jego związku z Hailey, co oczywiście sprawia nam radość, że są szczęśliwi i nie mogą bez siebie żyć, jednak fani czekają również na to, co robi w życiu najlepiej – śpiewa!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Don’t believe everything you read sweet little girl you will hear something from me sooner than you think.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zaledwie dwanaście godzin temu Justin Bieber udostępnił na swoim Instagramie filmik, na którym to mała, słodka dziewczynka tłumaczy dlaczego Justin już nie nagrywa. Jak to mówi “jest on już tym zmęczony“. Z kolei ciut starszy brat mówi Jej, że “Justin chce częściej chodzić do kościoła“. Filmik dotarł do Justina, który szybko zareagował i chyba nikt się tego nie spodziewał!

Nie wierz we wszystko co czytasz, słodka mała dziewczynko, usłyszysz coś ode mnie szybciej, niż Ci się wydaje.

Tak wideo podpisał sam artysta, potwierdzając prace nad nową muzyką! Tym bardziej, skoro dodał informację, że usłyszymy coś od Niego szybciej niż myślimy, to może jeszcze w grudniu nas czymś zaskoczy? To byłby niesamowity prezent dla wszystkich fanów na Święta! My już się nie możemy doczekać, bo tęsknimy za nowymi hitami Justina!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X