fbpx


Gwiazda „Czarodziejów z Waverly Place” znana jest z wielkiej empatii i emocjonalności, którą dzieli się z fanami na każdym koncercie. Przekłada się to niestety także na słabość psychiki artystki, która po raz kolejny sięgnęła po pomoc specjalistów. 6 dni temu pojawiły się informacje o tym, że Selena Gomez trafiła do szpitala. Media bardzo szybko podały informacje, że jest to związane ze zdrowiem psychicznym piosenkarki. Co tak bardzo na nią wpłynęło oraz czy coś wspólnego z tym ma jej były – Justin Bieber?

Źródło: YouTube.pl/SelenaGomezVEVO

Z Justinem Bieberem rozstała się w 2014 roku i ponoć poważnie to przeżyła. Dwójkę ponownie razem mogliście zobaczyć pod koniec 2017 roku, gdy całowali się podczas romantycznego spotkania. Nie okazało się to jednak długoterminowe, a Selenie bardzo trudno było się pogodzić z tym faktem, tym bardziej że niedługo później Justina zaczęto widywać z modelką Hailey Baldwin. Ślub tej dwójki był podobno informacją, która najbardziej dobiła Gomez.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Bieber chciał jak najszybciej wziąć ślub z nową dziewczyną, by pokazać, że wydoroślał i tym razem chce podejść do życia na poważnie. Niestety, nie przewidział, jaki to może mieć wpływ na jego byłą. Powołując się na informacje zdobyte przez amerykańskie media, można zauważyć, że wieść o załamaniu Seleny bardzo dobiła Justina. Podobno piosenkarz czuje się z tym bardzo źle, płacze i jest zdezorientowany. Z jednej strony bardzo się cieszy, że jego życie się układa, z drugiej jednak ma na uwadze zdrowie wszystkich bliskich mu osób, w tym swojej byłej dziewczyny. „Justin i Selena nie utrzymują kontaktu, ale wiadomość o Selenie zdecydowanie go denerwuje, Justin też czuje się winny, chce pomóc wszystkim, naprawdę chce, żeby Selena była szczęśliwa, i to jest dla niego denerwujące, że dziewczyna walczy ze zdrowiem” – podaje źródło E! News.

Podobno już wcześniej można było dostrzec oznaki słabego zdrowia Seleny. Gdy Justin nagrał piosenkę „What Do You Mean?”, według fanów była ona skierowana właśnie do Gomez, która nie mogła dokładnie określić czego chce. Odpowiedzią artystki miałby być singiel „Wolves”, w którym dziewczyna opowiada o swoich problemach oraz walce z lękami i depresją.  Aktualnie Selena czuje się już lepiej, a my trzymamy kciuki za jej jak najszybszy powrót do zdrowia! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X