fbpx


Justin Bieber po raz pierwszy oficjalnie nazwał siebie mężem! W poście wrzuconym z okazji Święta Dziękczynienia napisał, że miłość z Hailey nie zawsze jest łatwa.

Tegoroczne Święto Dziękczynienia to debiut Justina w nowej roli. To pierwsze święto, które państwo Bieber spędzają jako małżeństwo! Dodatkowo, okazji do wdzięczności było o wiele więcej – tego samego dnia modelka obchodziła swoje 22 urodziny.

Justin i Hailey są świeżo upieczonym małżeństwem i mogłoby się wydawać, że ich miłość jest idealna. Jednak w opisie do świątecznego posta Justin zdradził, że nie zawsze jest tak kolorowo:

“To pierwsze Święto Dziękczynienia jako mąż, pierwsze święto, gdzie jestem gospodarzem. Pierwszy raz obie strony rodziny zebrały się razem. Związki są trudne, a miłość nie jest łatwa, ale dziękuję ci Jezu za pokazanie mi, jak kochać! Każdy dzień to nauka, starając się być podobnym do niego, cierpliwym, miłym, bezinteresownym. Długa droga przede mną.”

 

Czyżby świeże małżeństwo Justina z Hailey już przeżywało kryzys? Słowa o trudnych związkach są niepokojące!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X