fbpx


Jordyn Woods wystąpiła jako żywa, realnej wielkości lalka w nowym teledysku Justina Robertsa! Teledysk do utworu “Way Too Much” miał premierę dokładnie 12 kwietnia i oprócz Jordyn Woods zobaczymy w nim modelkę i influencerkę, Sofię Jamorę. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My two leading ladies🔥🔥@SofiaJamora @JordynWoods 3 days until #WayTooMuch

Post udostępniony przez Justin Roberts (@justinroberts44)

Jordyn Woods, kojarzona przede wszystkim z ostatniego skandalu z rodziną Kardashian w tle i zerwaniu przyjaźni z Kylie Jenner, raczej nie przejmuje się negatywnymi opiniami o swojej osobie i spełnia się zawodowo. Ostatnio wystąpiła w nowym klipie Justina Robertsa, do utworu “Way Too Much”. Możemy ją oglądać tutaj jako realnej wielkości lalkę!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Razem z samym Justinem i Sofią Jamorą odgrywają role lalek, które w fabryce zabawek są montowane i pakowane do pudełek, a później próbują wydostać się z niewoli. Jak możemy przeczytać w opisie do video, piosenka jest “swego rodzaju hołdem dla młodych gwiazd, które są w centrum uwagi mediów społecznościowych i ponoszą konsekwencje, kiedy sławy będzie za dużo, zgodnie z tytułem utworu.”.

Musimy przyznać, to ciekawa koncepcja! Spójrzcie na to video sami 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X