fbpx


Krytyczny tweet udostępniony przez Big Hit Entertainment, firmę zajmującą się septetem z listą przebojów, przedstawił nowy film i notatkę związaną z kreatywną narracją koreańskiej grupy BTS o dwóch elementach typowego cyklu promocji przed nowymi wydaniami.

Wiadomość na Twitterze pojawiła się w niedzielę wieczorem i została ponownie przesłana przez Big Hit, a post z konta zatytułowanego “Smeraldo Books” udostępnił klip z udziałem członka Jin i krótką wiadomość z serii “Najpiękniejsza chwila życia” programu Notes , który jest kluczową częścią fabuły “BU”.

Wiadomość uznano za treść od Jina i datuje się ją “drugi dzień piątego miesiąca 22 roku”, “The Note” brzmi: “Czy będę w stanie naprawić błędy i pomyłki i uratować innych? Nie zrozumiałem głębi i wagi tego pytania.” Następnie zakończyło się nawiasem z datą 1/15. Potencjalnie odnosić się to może do piętnastego stycznia lub owa wiadomość jest pierwszą z piętnastu.  W przeciwieństwie do wcześniejszych elementów narracji BU BTS, tłumaczenia zarówno po angielsku, jak i po japońsku ściśle odpowiadały oryginalnemu koreańskiemu tweetowi.

Wideo towarzyszące tweetowi pokazuje Jina odsłaniającego zasłonę i wpuszczającego światło do pokoju, w którym się znajduje. Pomieszczenie wydaje się tym samym, w jakim był widziany podczas wideo dla jego wzruszającej solowej piosenki “Epiphany” przed wydaniem zeszłorocznej Love Yourself.

Konto opublikowało swój pierwszy tweet wcześniej w nocy, stwierdzając, że “Smeraldo Books pochodzi od kwiatu Smeraldo, co oznacza “niewypowiedzianą prawdę” w języku kwiatów. Wydaje się, że członkowie zespołu zrobią wszystko, aby przekazać prawdę poprzez książki autorstwa Smeraldo Books. W przeszłości cykl promocyjny i zdjęcia BTS zawierały kwiat smeraldo, nieistniejącą odmianę kwiatu nazwanego od włoskiego świata – szmaragdem. “The Truth Untold” to utwór wyprodukowany przez Steve’a Aoki i zaśpiewany przez wokalistów BTS: Jin, V, Jimin i Jungkook. Został wydany na topowym albumie BTS Love Yourself: Tear w maju.

Podążając za poszczególnymi tweetami, fani BTS zajęli się tymi kwestiami, stwierdzając, że logo nowego konta jest połączeniem sztuki związanej z seriami serii Love Yourself: Her, Wonder, Tear i Answer.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X