fbpx


Nie ma na świecie choć jednej osoby, która nie znałaby opowieści o “Królu Lwie”. Animacja Disneya stała się kultowa, a kolejne pokolenia wychowują się na bajce. Film pojawił się w 1994 roku i zdobył wiele wyróżnień. Disney podjął decyzję o stworzeniu nowej wersji historii Simby, która już teraz bije rekordy, a premiera jest zaplanowana dopiero na przyszły rok! O co chodzi? 

Zwiastun nadchodzącego remake’u “Króla Lwa”, który pojawił się zaledwie w czwartek w serwisie Youtube.com, zdobył rekord wyświetleń! Twórcy obawiali się, że obchody święta dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych mogą osłabić oglądalność trailera, jednak żadna parada czy indyk nie zagroziły panowaniu animowanego lwa.  Wideo zdobyło aż 224,6 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, co jest drugim w kolejności zwiastunem filmu po “Avengers: Infinity War”, który według Disney Studios przyciągnął 238 milionów.

Na dany moment trailer przyciągnął 39 i pół miliona widzów w serwisie Youtube.com, co dało mu czwarte miejsce na karcie na czasie! Prześcignęli go tylko Roksana Węgiel i jej zwycięski występ podczas Eurovision Junior 2018, stund-up Rafała Pacześ oraz najnowszy filmik Dominika Łupickiego. Reżyserem nowej wersji jest Jon Favreau (który reżyserował wcześniej dwie pierwsze części “Iron Mana”). Głosy znanym postaciom użyczą: Donald Glover (Simba), Billy Eichner (Timon), Seth Rogen (Pumba) oraz Beyoncé Knowles (Nala). Premiera animacji zaplanowana jest na 17 lipca 2019 roku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X