fbpx


Nasze emocje sięgają zenitu! Ostatnia płyta w muzycznej karierze DJ Remo ma swoją premierę już dzisiaj o 21:00! Długie oczekiwanie zwieńczy premiera teledysku z udziałem B.R.O. i Mateusza Ziółki do kawałka Nowa Twarz!

Jesteście gotowi? My jesteśmy! To już dzisiaj, o godzinie 21:00, długo oczekiwana ostatnia płyta w karierze DJ Rema – Sekret ujrzy światło dzienne! Do dnia dzisiejszego zobaczyliśmy i usłyszeliśmy wiele z tej płyty – jednak to dopiero dzisiaj Sekret ma swoją oficjalną premierę!

Jak zawsze stawiam na autentyczność i szczery przekaz. To nie jest pop, to nie jest żaden gatunek muzyczny – to jest moja opowieść o tym, co według mnie ważne i istotne. Muzykę stawiam na drugim miejscu, dla mnie liczą się przede wszystkim słowa.

Te słowa Remika najlepiej oddają charakter i przekaz, który DJ chce nam dać poprzez Sekret. 21 utworów, z których każdy jest zupełnie inny, ale każdy szczery i od serca – właśnie to już dzisiaj wieczorem da nam Remo.

W teledysku, który jest punktem kulminacyjnym całej historii Rema jako artysty i muzyka, występują B.R.O. i Mateusz Ziółko. Nowa Twarz, bo tak nazywa się kawałek, który wieńczy nasze oczekiwanie na Sekret, pojawi się o 21:00 na oficjalnym kanale Remika, który możecie przeglądać i subskrybować tutaj. Nie wiemy czego się spodziewać, ale za to wiemy, że na pewno się nie zawiedziemy!

MyMusicShop

22 lipca jest nie tylko ważną datą z powodu wydania Sekretu. Data premiery zbiega się bowiem z… urodzinami muzyka! Dziś Remo kończy 40 lat, więc ma zdecydowanie więcej niż jeden powód do świętowania!

Dlatego z całego serca życzymy Ci, Remo, abyś nigdy nie zatracił swojej pasji i niesamowitej energii, którą obdarzasz nie tylko swoich podopiecznych, ale także nas w redakcji Young Stars i twoich fanów, którzy równo z nami oczekują z niecierpliwością na premierę Twojej płyty! Świat muzyki zdecydowanie potrzebuje więcej takich ludzi jak Ty. Wszystkiego najlepszego i powodzenia we wszystkim, czegokolwiek sobie tylko zamarzysz życzy Ci redakcja Young Stars! ❤

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X