fbpx


Jessica Biel odwiedziła ostatni koncert Justina Timberlake’a w ramach trasy. Na swoich mediach społecznościowych zamieściła słodką wiadomość do Justina. Widać, że wspiera go w karierze i stara się zawsze być przy jego boku!

Timberlake zaprezentował swój wokal i umiejętności taneczne podczas trasy Last Man of the Woods w Uncasville w stanie Connecticut, w sobotnią noc (13 kwietnia). „Powiedziałabym, że jestem z ciebie dumna, ale czuję, że to niedopowiedzenie wieku” – powiedziała Biel do kamery w filmie, który zamieściła na Instagramie. Druga połówka, która wspiera swoją miłość w robieniu tak wielkich rzeczy, to naprawdę skarb!

„Jestem po prostu absolutnie zachwycona tobą każdej nocy, jak mogę zobaczyć cię tam w swojej chwale, robiąc to, co zostało ci postawione na tej Ziemi” – powiedziała. „Inspirujesz mnie, inspirujesz Silasa, wszystkich wokół ciebie, wszystkich swoich fanów, wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, aby pracowali tak ciężko i z taką pasją, jak ty”. Na koniec Jessica dodała: „Sprawiasz, że moje serce pęka z radości i miłości, kiedy widzę, że robisz swoje, skarbie. Jestem twoją fanką nr 1. Kocham cię”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pssst, 🧔🌲🌲🌲❤️: @justintimberlake

Post udostępniony przez Jessica Biel (@jessicabiel)

Timberlake odpowiedział swojej żonie komentarzem: „To znaczy … nie płaczę. Sprawiasz, że płaczę! Nie mogę uwierzyć w tę wiadomość. Bardzo cię kocham”. Obejrzyjcie koniecznie emocjonalny film!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X