fbpx


Wiemy, jak bardzo czekaliście na wieści od Jeremiego i miło nam poinformować, że warto było! Już w najbliższy piątek ukaże się jego najnowszy singiel – Jest jak jest, a jego próbkę możecie usłyszeć na naszym Instagramie! 

Jeremi miesiąc temu poprosił swoich fanów o wyrozumiałość, potrzebował chwili oddechu by móc popracować, na swoim fanpage’u pisał – Mogę być szczery? Zawsze byłem wobec Was i nie będę robił teraz wyjątku. Aktualnie potrzebuje trochę ciszy, czasu dla siebie. Wiem, że kiedyś było mnie więcej, na snapchacie, na instagramie, czy nawet tutaj. Potrzebuje tego czasu. Nie dla odpoczynku, a wręcz przeciwnie… ale o tym później. Kilka dni. – Teraz Jeremi pokazał, do czego potrzebował trochę czasu.

Taka akcja. @jeremisikorski 🔜

Post udostępniony przez Young Stars (@youngstars_official)

Już w najbliższy piątek 17 sierpnia o godzinie 18:00 bądźcie razem z nami by posłuchać najnowszego utworu Sikorskiego, którego próbki możecie posłuchać wyżej! Jak Wam się podoba?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X