fbpx


Organizacja praw człowieka Amnesty International USA i producent muzyki na żywo Sofar Sounds zorganizowali wydarzenie z występami Lauren Jauregui oraz Victory Boydem w niespodziewanym zgromadzeniu generalnym w Nowym Jorku. Zobaczcie jak poradziła sobie na scenie była członkini Fifth Harmony! 

Victory Boyd otworzyła show dla 175-osobowej publiczności akustycznym zestawem piosenek z debiutanckiego albumu “The Broken Instrument”, a zakończyła coverem jazzowego przeboju “64 Feeling Good”. Jauregui wystąpiła z “More Than That” oraz coverem “Imagine”Johna Lennona, co związane było z obchodami rocznicy śmierci muzyka. Była członkini zakończyła występ swoją wydaną w paździenriku piosenką – “Expectations”.

Bardzo się cieszę, że mogę zostać partnerem Amnesty International na wypadek przyszłych naruszeń praw człowieka” – napisała Lauren pod postem na Instagramie. “11 niesamowitych kobiet na całym świecie, o których opowiadam, dobrze się bawi i chcę zachęcić wszystkich, by również wykonali swoją część.”

Wydarzenie, poza występami, obejmowało także sesję pisania listów, w której uczestnicy sporządzali notatki dla urzędników państwowych prosząc o poparcie konkretnych przypadków dotyczących praw człowieka w USA i reszcie świata. W programie “Write For Rights” wystąpili: aktorka Alysia Reiner (“Orange to the New Black”), Violett Beane (“Flash”) i modelka Denise Bidot.

Zeszłoroczna kampania na rzecz praw człowieka w formie listu wygenerowała 5,5 miliona akcji w imieniu 11 osób. Wiadomości z czasem pomogły uwolnić dziesiątki tysięcy ludzi, którzy zostali uwięzieni wyłącznie za pokojowe pokazy swoich przekonań.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X