fbpx


W tym roku roli prowadzącego YSF2018 podjął się z Jan Dąbrowski, znany zapewne szerzej jako JDabrowsky. Młody YouTuber nagrywający gameplaye z różnych ciekawych gier, vlogi z najciekawszych wspomnień oraz różne, śmieszne wyzwania z każdym dniem podbija serca młodszej widowni YouTube’a. Jaś jest również znany jest prywatnie jako chłopak Sylwii Przybysz.

Amelia Banaszak miała okazję przeprowadzić wywiad z Jasiem podczas tegorocznej edycji YSF. Jesteście ciekawi, co takiego planuje młody YouTuber? 

Amelia Banaszak: Jeśli chodzi o brand Young Stars, to z kim masz najlepszy kontakt? Nie licząc oczywiście Sylwii Przybysz!

Jan Dąbrowski: Z Olgą Przybysz, bo wiadomo – to moja szwagierka! Jednak mam też z Dominiką super kontakt. Generalnie kontakt z każdym mam jakiś tam, ale jednak taki najlepszy rzeczywiście z Dominiką, jeśli nie liczymy Sysi i Olgi.

Amelia Banaszak: Planowałeś ogólnie coś nagrać z kimś z ekipy YS?

Jan Dąbrowski: Może coś kiedyś nagram, teraz bardzo ciężko pracuję przy nagrywaniu, bo jest bardzo dużo pracy, więc mam mało czasu, by tak samemu usiąść i ponagrywać, a ciężko byłoby też złapać kogoś z YS kiedy ma właśnie czas, by się spotkać i coś nagrać, ale może w przyszłości…!

Amelia Banaszak: Śpiewanie traktujesz jako swoją pasję?

Jan Dąbrowski: Tak, jako zajawkę.. Taką, że sobie pośpiewam właśnie pod prysznicem, trochę ponucę.. Sylwia nie narzeka, może dlatego, że mamy po prostu grube ściany i drzwi, które wygłuszają wszystko, a może po prostu dobrze mi to wychodzi, nie wiem..

Dzięki Amelii Banaszak dowiedzieliśmy się również o zainteresowaniach Janka, a także o jego emocjach, które towarzyszyły mu podczas tegorocznego YSFcałość znajdziecie w jej najnowszym artykule: http://fandoms.pl/332752/dabrowski-zostanie-wedkarzem-young-stars-festival-relacja.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X