fbpx


Dziś byliśmy na planie najnowszego  teledysku Remo do utworu „Dotyk”, który jak widzieliśmy, szykuje dla nas coś zupełnie innego niż do tej pory.

To, co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy zza kulis, kompletnie zwaliło nas z nóg. Remik kiedyś kojarzony z klubową sceną i mocnymi kawałkami jak np. „Bombsite A”, dziś proponuje nam zupełnie nową muzykę i odsłonę samego siebie. Utwór „Dotyk” będzie bardziej o uczuciach niż imprezowaniu, a sam Remik mówi, że album „Sekret” jest przełomem w jego karierze.

W nagraniu wzięło udział 22 aktorów, 6 operatorów kamery, a specjalnie wynajęte studio zostało wypełnione dwiema tonami profesjonalnego sprzętu.

Śmiało można powiedzieć, że po raz pierwszy byliśmy świadkami takiego klipu, na którego planie poleciały prawdziwe łzy. Stało się to w momencie kiedy Remik zaczął opowiadać o swojej przemianie i drodze do tego momentu, w którym się teraz znajduje. Chcecie wiedzieć kto to był? Obiecaliśmy, że tego nie zdradzimy…

Czekamy z niecierpliwością na 22. lipca i 40. urodziny i to nie tylko dlatego, że jest to okrągła rocznica, ale głównie dlatego, że jest to data premiery albumu „Sekret”

Premiera klipu już w najbliższy piątek, o godzinie 18:00

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X